Mogę pomóc Tobie zdalnie w poniższych tematach:

  • usługi informatyczne w zakresie stron internetowych,
  • giełda oraz inwestowanie,
  • blockchain, tokenizacja i kryptowaluty,
  • tokeny personalne.


Przed zakupem zachęcam najpierw skontaktować się ze mną, i krótko opisać swoje zapytanie abym wiedział czy będę w stanie Tobie pomóc.

CENNIK:
30 minut za: 49 PLN / 500 JKCOIN* / NFT**
60 minut za: 99 PLN / 1000 JKCOINNFT**
120 minut za: 179 PLN / 1800 JKCOINNFT**
 

 

* Odbiór nagrody za tokeny JKCOIN
W ramach programu lojalnościowego TokenBack możesz odebrać usługę informatyczną zdalnej pomocy ze mną jako nagrodę za odpowiednią ilość tokenów JKCOIN. Katalog z nagrodami znajduje się tutaj. Odbierz nagrodę a następnie skontaktuj się ze mną. Po dokonaniu przelewu tokenów skontaktuję się z Tobą w ciągu 48 godzin od daty złożenia zamówienia i ustalimy termin zdalnej pomocy. 

** NFT (non-fungible token) inaczej Unikatowy Cyfrowy Egzemplarz
Jest to rodzaj tokena cyfrowego, który reprezentuje unikalny zasób. Mogą to być zasoby całkowicie cyfrowe lub stokenizowane wersje rzeczywistych zasobów. Ponieważ NFT nie są wymienne, działają jako dowód autentyczności i własności w sferze cyfrowej. Close

 

 

 

Terminy

Po wybraniu pakietu poniżej, w kolejnym kroku możesz sprawdzić wolne terminy i zarezerwować ten, który Tobie najbardziej odpowiada. Przy rezerwacji wymagane jest dokonanie płatności w PLN przez operatora płatności PayU lub wybierając alternatywne metody zapłaty w tokenach JKCOIN lub mając odpowiedni NFT.


Wszystkie pakiety dostępne są tutaj