Z dniem 3 marca 2022r. wchodzi w życie nowy regulamin programu lojalnościowego JKCOIN a wraz z nim atrakcyjne zmiany w programie TokenBack.

 

Ilość punktów lojalnościowych JKCOIN przyznawanych w ramach zwrotu za zakupy w OpenArt Studio zostanie podwojona czyli zamiast aktualnie 5% zwrotu będzie to 10% przyznawanego TokenBacku!

 

Przykład:

Kwota na fakturze klienta OpenArt Studio za usługi informatyczne wynosi 515 zł. Z tej kwoty liczymy 10% TokenBacku czyli klient otrzyma zwrot za zakupy w ilości 51.5 punktów lojalnościowych JKCOIN. Wartość zwrotu zaokrąglana jest do dwóch miejsc po przecinku do dołu. 
 
Przypominam iż każdy klient OpenArt Studio, który otrzymał minimum raz TokenBack posiada on swoje konto użytkownika na portalu jkcoin.pl, w którym po zalogowaniu może sprawdzić informacyjne saldo swoich punktów JKCOIN-ów otrzymanych w ramach programu TokenBack.

Pokazane tam saldo punktów JKCOIN jest jedynie oznaką posiadania roszczenia do otrzymania tokenów JKCOIN na własny portfel lub wymiany na nagrody, które to roszczenie wygasa po 5 latach od otrzymanego Tokenbacku.

Istnieje też możliwość sprzedaży otrzymanych tokenów na giełdzie gdyż JKCOIN jest też walutą wirtualną.

 


Prezent dla Ciebie!
Kliknij w przycisk poniżej aby odebrać JKCOIN-y.


    Odbierz tokeny JKCOIN


Hasło do odbioru JKCOIN to: jkcoin
Jeśli giveaway z tokenami się wyczerpał
zapisz się do newslettera aby być na bieżąco.