Od teraz istnieje możliwość odbioru nagrody używając wygodnej bramki płatności Kanga Pay!


Kanga Pay to bramka płatności web3 dla biznesu web2. Pozwala przyjmować przedsiębiorcy cyfrowe punkty lojalnościowe oraz waluty wirtualne w tym stablecoiny.

W swoim działaniu bramka płatności Kanga Pay podobna jest do systemu BLIK ale przeznaczona jest dla walut wirtualnych. Także ma system kodów 6 cyfrowych i także działa w kilkanaście sekund! 

JAK TO DZIAŁA?

instrukcja kangapayBramkę przygotowała i obsługuje giełda Kanga Exchange. Kanga Pay umożliwia przyjmowanie określonych walut wirtualnych i automatyczne wymienia je na tę akceptowaną przez przedsiębiorcę lub sprzedawcę. Cały proces odbywa się natychmiastowo co jest bardzo wygodne i zachęca do wybierania tej metody płatności. 

Ja jako przedsiębiorca dzięki aplikacji Kanga Pay Terminal mam możliwość przyjmowania tokenów lojalnościowych JKCOIN w zamian za nagrody. Uczestnik programu lojalnościowego może szybko i w prosty sposób przsłać do mnie tokeny JKCOIN podając mi wygenerowany w swojej aplikacji Kanga Wallet 6 cyfrowy kod. Koszt pokrywa przyjmujący płatność czyli przedsiębiorca i wynosi on 1,5% wartości transakcji.

Ponadto tokenami JKCOIN można płacić w całej Polsce w miejscach, w których dostępna jest opcja płatności walutami wirtualnymi przez bramkę płatniczą Kanga Pay. Aby można było zapłacić tokenami JKCOIN sklep powinien przyjmmować płatność w walucie rolziczeniowej oPLN lub JKCOIN natomiat klient ma do wyboru możliwość zapłaty w tokenach JKCOIN lub jeśli nie ma to w oPLN.

Pliki do pobrania na temat Kanga Pay:
- prezentacja możliwości Kanga Pay
- FAQ pytania i odpowiedzi

Aplikacje:
Kanga Pay Terminal (dla przedsiębiorcy przyjmującego tokeny)
Kanga Wallet (dla użytkownika wysyłającego tokeny)

Chcesz przetestować jak to działa?
A może chciałbyś wdrożyć takie płatności do swojego biznesu?

Zapraszam do kontaktu!
Jacek Kołodziejczak
Telefon: +48 61 415 27 11
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.


--------------
Zgodnie z nowymi wytycznymi UOKIK informuję, że treści zawierają Autopromocję czyli promocję marki własnej Jacek Kołodziejczak i JKCOIN. Natomiast co istotne nie ma tu wykupionych reklam, lokowania produktu oraz nie dostaje wynagrodzenia od nikogo. Jeśli pojawiają się rozwiązania czy platformy, o których wspominam to tylko dlatego, że sam z nich korzystam i postanowiłem się tym podzielić z innymi zainteresowanymi tematem.    Prezent dla Ciebie!


Zeskanuj QR Code aplikacją Kanga Wallet 
aby odebrać w prezencie tokeny JKCOIN.

blog 1

Należy posiadać aplikację mobilną Kanga Wallet i zeskanować QR Code z poziomu opcji menu: NAGRODY.
Prezent zostanie Tobie przelany na portfel automatycznie.

Jeśli jeszcze nie masz konta i aplikacji Kanga Wallet kliknij tutaj.

Liczba prezentów jest ograniczona zatem kto pierwszy ten lepszy!