OG kanga kantor2


Dzięki sieci kantorów stacjonarnych Kanga Exchange możesz wymienić swoje tokeny JKCOIN na gotówkę! 
Listę kantorów znajdziesz tutaj.Kurs wymiany 1 JKCOIN = 0,10 PLN 
plus należy doliczyć koszty prowizji ok 3%

kantor spzredaż


ZOBACZ VIDEO

 

Jak wymienić tokeny JKCOIN na gotówkę w kantorze Kanga?

  1. Stwórz konto w aplikacji Kanga Wallet.  Aplikację znajdziesz w AppStore lub Google Play.
  2. Przy wypłatach łącznie do 4000 PLN nie trzeba mieć zweryfikowanego konta na Kanga Exchange (bez KYC). W przypadku posiadania zweryfikowanego konta na Kanga Exchange łączny limit wypłat nie obowiązuje.
  3. Rozpoczynając rozmowę z operatorem kantoru powiadom go, że chcesz sprzedać tokeny JKCOIN, a on udzieli Ci informacji odnośnie aktualnego kursu oraz prowizji. Uzgodnij w kantorze warunki wymiany (prowizja w kantorze ustalana jest indywidualnie ok. 3%).
  4. Po ustaleniu szczegółów wymiany, zostaniesz poproszony/a o podanie kodu, inicjującego transakcję. Kod ten możesz wygenerować w aplikacji Kanga Wallet w zakładce KANTORY - kliknij w przycisk GENERUJ KOD.
  5. Podaj kod pracownikowi kantoru i potwierdź transakcję na ekranie telefonu.
  6. I gotowe! Odbierz gotówkę w zamian za tokeny JKCOIN.


 

Masz pytania?

Zapraszam do kontaktu!

Jacek Kołodziejczak
Telefon: +48 61 415 27 11
E-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
-----------------------
W celach formalnych poniżej zamieszczam ważne komunikaty do zapoznania się! 

  • Zgodnie z nowymi wytycznymi UOKIK informuję, że treści zawierają autopromocję czyli promocję marki własnej Jacek Kołodziejczak i JKCOIN. Natomiast co istotne nie ma tu wykupionych reklam, lokowania produktu oraz nie dostaje wynagrodzenia od nikogo. Jeśli pojawiają się rozwiązania czy platformy, o których wspominam to tylko dlatego, że sam z nich korzystam i postanowiłem się tym podzielić z innymi zainteresowanymi tematem.
  • Jeśli mamy styczność w jakikolwiek sposób z walutami wirtualnymi to musimy być świadomi ryzyka jakie niesie cały ekosystem z nimi związany. Dlatego należy bezwzględnie zapoznać się z możliwymi zagrożeniami w tym z utratą całego kapitału. Polecam sprawdzić jakie występują ryzyka opublikowane tutaj. Przed współpracą z konkretną firmą lub przed zainwestowaniem jakichkolwiek środków warto najpierw sprawdzić dany podmiot. 
  • Należy mieć świadomość, że "Kanga Exchange" obsługująca system wymiany kryptowalut znajduje się na liście ostrzeżeń Komisji Nadzoru Finansowego (KNF) oraz toczy się przeciwko tej firmie postępowanie prowadzone przez Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów (UOKiK). W związku z tym jeśli ktoś mimo tych informacji tak jak ja nadal chce używać rozwiązań od Kanga Exchange to z pełną świadomością i na własną odpowiedzialność! 
 

   KUP JKCOIN